.

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti paštomate.

Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.

Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai

Internetinė parduotuvė www.madosaleja.lt  Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristatys per 5-9 darbo dienas,nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. Į užsienį per 5-12 darbo dienų.

Pristatymo mokestis:

     Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių – 2 Eur.

     Pristatymas Lietuvoje su kurjeriu – 4 Eur.

     Pristatymas Lietuvoje kurjeriu su galimybė atsiskaityti kurjeriui grynais - 4,00Eur.

     Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą - 1.80 Eur.

     Pristatymas į užsienį Lietuvos paštu - 6.60 Eur.

     

   Perkant prekių už 60 Eur ir daugiau – pristatymas darbo dienomis NEMOKAMAS.

   Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).